O nas - Poznasz, zrozumiesz, zastosujesz

Pracujemy dla ludzi i z ludźmi. To dla Was budujemy markę i pozycję na rynku.

Od samego początku edu-consulting tworzą osoby pełne pasji i zaangażowania.

Kim właściwie jesteśmy?

Założyłam firmę z myślą o przedsiębiorcach. Nadszedł czas, by stanąć po drugiej stronie barykady. Po ponad 20 latach w instytucji kontrolującej, pomagam pracodawcom zmierzyć się z przepisami, kontrolami – decyzjami urzędów.

Przygotujemy dokumenty, przeszkolimy pracowników, pomożemy podczas kontroli.

W pracy wykorzystuję ponad 20-letnie doświadczenie i staż pracy w Państwowej Inspekcji Pracy na stanowisku starszego inspektora pracy. Uzyskałam specjalizację w zakresie postępowania w sprawach o wykroczenia związane z wykonywaniem pracy zarobkowej i legalnością zatrudnienia oraz przestępstwa przeciwko prawom osób wykonującym pracę zarobkową. Wiedza z Zarządzania Zasobami Ludzkimi zdobyta na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pomaga w umiejętnym kierowaniu zespołem pracowników. Jestem uczestnikiem szkoleń i konferencji m.in. z zakresu migracji na rynku pracy, kontroli agencji zatrudnienia, nowelizacji prawa karnego, ochrony danych osobowych, umów cywilnoprawnych i szeroko pojętego prawa pracy. Wykonuję zadania służby bhp posiadając uprawnienia głównego specjalisty ds. bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmuje stanowisko inspektora ochrony danych osobowych.Od wielu lat specjalizuje się w praktycznych zagadnieniach prawa pracy. Jestem autorką opracowań z zakresu prawa pracy kierowanych do pracowników działów personalnych, a także osób zarządzających.Prowadzę wykładyz zakresu prawa pracy.

Nasz zespół to specjaliści z branży PRAWA PRACY, BHP, OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH (RODO) – większości branż na rynku. Tematykę procesów pracy poznajemy od podstaw, by spełnić oczekiwania klienta. Od ponad 20 lat związani jesteśmy z kontrolami przedsiębiorców, nadzorem i wdrażaniem rozwiązań prawnych i technicznych. Wiąże się to doskonałą znajomością przepisów branżowych – od ustaw, poprzez rozporządzenia a kończąc na dyrektywach i rozporządzeniach Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).

Wiedzę tą łączymy z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Nie jesteśmy teoretykami.

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji.

Oferujemy najlepsze ceny

Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach. Regularnie przygotowujemy także kolejne promocje i przedsprzedaże, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.

Dzięki otwartej komunikacji z klientami możemy wspólnie wypracowywać rozwiązania, które pomagają wyjść naprzeciw oczekiwaniom. W końcu to ludzie tworzą firmę decydując zarazem o jej sukcesie.