Pracownicy działu kadr, płac, księgowości wykonując swoją pracę zmuszeni są na bieżąco śledzić i uaktualniać swoją wiedzę, aby skutecznie i optymalnie prowadzić politykę kadrowo-płacową w przedsiębiorstwie.
Prowadzenie akt osobowych, rozliczanie urlopów, czasu pracy, naliczanie listy płac i inne bieżące działania tego typu muszą być wykonywane zgodnie z przyjętymi zasadami, prawem oraz w oparciu o najnowsze orzecznictwo i stanowisko urzędów. 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia ułatwiające rozwiązywanie bieżących problemów, gdyż aktualne przepisy zostaną uzupełnione przez doświadczonych ekspertów o praktyczne wskazówki, jak działać w określonych sytuacjach.

Szkolenia z zakresu prawa pracy są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych osób, proponujemy wybór kursu dostosowanego do konkretnych potrzeb. 

Przy wyborze oferty, warto wziąć pod uwagę do kogo ma być skierowane takie szkolenie, jaki zakres powinno obejmować, poziom jego szczegółowości, czy czas trwania. 

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, którzy posiadają szeroką wiedzę praktyczną i teoretyczną a wiedza przekazana jest w zrozumiały i przejrzysty sposób.